Plánujeme miminka!!!

17.05.2017 17:01

Tak už to konečně můžeme říct a zveřejnit :)

Po dlouhé době, kdy se u nás zase žádná miminka nevedla, nebo plán dopadl katastrofálně (Bedřiško, stále tu chybíš ...), se nám snad opět blýská na "mimičasy". Máme spolu totiž dva nové páry, resp. jednou velice pestrou trojku ;)

Jelikož se v našem chovu Jozefcheeků chceme nyní primárně věnovat slate trikoloře, naše aktuální plánované odchovy k tomu, snad! :), už opravdu směřují, a to díky Katce Vavrové z chs Amaltheia, která nám na krytí našich holek velice ochotně zapůjčila svého z Německa importovaného slate trikolor samce - ALL STARa Blue Dreams. Právě tento fešák se hned po výstavě v Kladně, kam nám sameček přicestoval (ještě jednou děkuji, Katko), k holkám nastěhoval a již se jim vším svým šarmem dvoří.

Jeho novými "ženami" jsou Heduška aka Zinadins HALFIE a Mařenka aka NIGHT FLOWER ze Zámku.

Z těchto spojení čekáme v prvním případě možná i ty slate trikolory, resp. si vlohu pro rubín oko tímto spojením u Hedušky zkoušíme (doufám, že ji po svém pradědovi a dědovi zdědila!!!); v opačném případě budou miminka strakatá nebo trikolorní na klasické černé. Druhé spojení je pak mířeno přímo na slate trikolory, a to s předky do čtvrté generace ze tří čtvrtin téměř čistě na slate trikoloře (ve čtvrté generaci těchto předků se objevují pouze tři černí trikoloři a jeden černobílý jedinec) :)

Více informací pak najdete v našich plánech.

Držte nám palce!!! :)


ALL STAR Blue Dreams