Podmínky prodeje

 • Morčátka mohou vycestovat k novým páníkům ve věku minimálně 4 týdnů, ve výborném zdravotním stavu (mláďata budou ošetřena proti vnějším parazitům - Arpalit spray) a minimální váze 300g.

 • Každému morčisku bude vystaven průkaz původu (případně výpis předků - u jedinců nevhodných k chovu) a dostane s sebou do nového domova do začátku trošku dobrot, na které je zvyklé.

 • Kompletní granulované krmivo je pro morčidla v případě zájmu možné dokoupit i ve větším množství - 30 Kč/kg - přímo v naší CHS (dostupnost granulí k prodeji na dotaz, občas se stává, že se i naše zásoby někdy úží ... ;)).

 • Ceny morčátek se odvíjí od jejich celkové kondice, pohlaví, exteriéru, původu rodičů (importy) a jejich úspěšnosti na výstavách. Orientačně morčátko na mazlíčka z naší chovatelské stanice získáte od 200 za samečka a od 300 Kč za samičku. U výstavně nadějných jedinců a těch, kteří jsou dále využitelní v chovu/k registraci se cena pohybuje od 300 Kč za samečka a od 400 Kč za samičku.

 • Při rezervaci morčátka delší než 14 dní prosím o zaslání nevratné zálohy ve výši 50% z jeho ceny - je to taková "pojistka" proti nekorektnímu jednání zájemců, kteří si rezervované morčátko nevyzvednou apod. Pokud máte o morčidlo opravdu zájem, jistě toto opatření pochopíte a nevelkou finanční částku v této lhůtě zašlete (nejdříve však po prvním týdnu života morčátka a nejlépe na bank. účet, jehož číslo Vám sdělím prostřednictvím e-mailu během naší komunikace). Jestliže rezervaci zruší naše CHS (z důvodu úhynu jedince, výskytu vady atd.), záloha bude zájemci samozřejmě opět vrácena, a to v plné výši.

 • Upřednostňuji osobní odběr v místě mého bydliště (CHS), možno se ale domluvit na předání jinde, kam bych buď morčátko dovezla já -> cesta Praha - Třeboň, Praha - Karlovy Vary, nebo nějaký prostředník z řad známých (výstavy hlodavců, psů apod.). Také je možno využít přepravy nabízené jinými chovateli, kteří se v místě Vašeho bydliště budou v danou chvíli vyskytovat nebo nedaleko bydlí a jsou ochotni přepravu uskutečnit (internet je mocná věc ;)). Náklady na přepravu morčátka vždy nese jeho nový majitel.

 • Rezervace příjímám na e-mailu  info@zjozefcheeku.com . Při rezervaci, prosím, uveďte své jméno, adresu, případně chovatelskou stanici a o jaké morčátko máte zájem.

 • Dětem do 15 let morčátka prodávám pouze se souhlasem jejich rodičů, a to buď podaným osobně nebo po telefonu.

 • Budu ráda, když nám noví páníci sem tam dají o našich odchováncích vědět a pošlou třeba i nějaký obrázek. Ráda se dovím, co se s jozefcheeky děje, jak vyrostli, jak se mají, jak jsou třeba úspěšně uchovnění či dokonce splodili nějaké to potomstvo :).

 • V případě, že se stávající páníci již nadále nemohou z jakéhokoliv důvodu o jozefcheeka starat a nabídli by ho k prodeji či darování, požaduji o tomto kroku býti informována. Pokud kapacita mé chs dovolí, o morčíka se postarám a přijmu jej zpět, minimálně jistě pomohu s hledáním jeho nového domova. MÁM ZÁJEM VĚDĚT, KDE SE JOZEFCHEECI NACHÁZEJÍ A KDO JSOU JEJICH MAJITELÉ!

 • Novým majitelům doporučuji pročíst si rubriku O MORČATECH, kde najdou užitečné informace do začátku společného života se svým novým členem rodiny, ale i informace pro začínající chovatele a vystavovatele morčat.

 

  Souhlasím s podmínkami prodeje a chci přejít na NABÍDKU MORČÁTEK