Nabídka morčátek

Odběry mláďat jsou možné nejdříve po dovršení jejich čtyřech týdnů, minimální váze 300g a perfektní zdravotní kondici.

Hledáme nový domov pro naše dva štramáky, Ryzlinka s Worčestrem.
Hledáme výhradně mazlící páníky, nechceme kluky pouštět dál do chovu.

Oba samečci jsou na sebe zvyklí, Worčestr se po odstavení od maminky nastěhoval k Ryzlinkovi, s nímž si krásně padl do oka a mohou tak jít společně, a tak ten nejlepší domov, pokud možno, najdou dohromady.

Pro naše dva kluky jako buky hledáme stálý a láskyplný domov, kde se jim dostane dostatek mazlící pozornosti, plných mističek a lásky nových rodin. Chceme, aby se i nadále měli jako v bavlnce a bylo o ně skvěle postaráno.

Ryzlink je rok a půl starý sameček anglického cresteda v barvách slate-bílá-zlatá. Má za sebou pěknou výstavní kariéru, kde byly oceňovány nejen jeho exteriérové přednosti, ale, a to především, dokázal přesvědčit i o své povaze mazlíkovce největšího, naprosto pohodového chlapáka, zkoumáka a roztomilouše. Je to velice aktivní a zvídavý morčoun, miláček prostě.

Worčestr je pak Ryzlinkův synátor, zatím ještě miminko. Z vrhu byl nejklidnějším morčátkem, a tak jsem přesvědčena, že výchova Ryzlinka i z tohohle kluka vykřeše pohodáře a nebojsu, co se bude chtít nechat drbat pod bradou s naprostou samozřejmostí :) Po tatínkovi je to také anglický crested, ve stejných barvách, jen poměrově je bílé a zlaté velice poskromnu.

 Pokud Vás naši kluci okouzlili, neváhejte nám napsat.
Rádi Vás poznáme a možnost přestěhování morčíků k Vám probereme ...

Více informací o obou samečcích najdete v jejich profilech.

Pokud byste o naše chlapce měli zájem, neváhejte nás kontaktovat na lindasykorova@seznam.cz.
 

Jak rezervovat morčátko:

  • Rezervaci Vašeho morčecícho mazlíčka je možno provést na e-mail lindasykorova@seznam.cz.

  • Při rezervaci uveďte své jméno, adresu, případně chovatelskou stanici a o jaké morčátko máte zájem.

  • Jestliže je u morčátka uvedena "PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE", na prcka už mám zájemce, zatím ale jen nezávazného (nebyla složena 50% záloha). Další rezervaci tedy přijímám.

  • Pokud se u morčátka zobrazuje "REZERVACE", miminko je definitivně rezervováno, zájemce již složil 50% zálohu (při rezervaci delší než 14 dní - více info), a další rezervace je bezpředmětná. Pokud takový zájemce pak rezervaci bez vážného důvodu zruší, záloha bude použita na pokrytí nákladů spojených s potřebami morčátka, jeho dalším prodejem, a je tedy nevratná. Jestliže tuto rezervaci ale zruší naše CHS, záloha bude zájemci opět vrácena, a to v plné výši.

  • Pořadí rezervací není rozhodující. Upřednostním zájemce o chov v případě, že morčátka mají chovnou a výstavní kondici. Dále také zájemce, kteří mají zájem o dva a více "jozefcheeků" najednou nebo budou pořizovat nové morčátko jako společníka pro jiné (jelikož morčata jsou tvorové společenští). Rozhodující je však korektní jednání, projevený zájem o chov, láska ke zvířatům a zodpovědnost budoucích majitelů.