1. Výstava morčat, Benešov nad Ploučnicí 24.11.2012

24.11.2012 23:34

Jak už z minulé zprávy z výstavy v Lysé víme, Bezinka přebývala přes týden do konání benešovské výstavy v chovatelské stanici Z Leprikónu, tedy u Katky, která byla tak hodná a ujala se "opuštěné" Bezulky ještě v Lysé, kam jsem si pro ni jela se zpožděním ... A jelikož jsem do Benešova s Bezi nemusela brzy ráno na přejímku (Kati, díky ;)), tak jsem se na výstavu vydala až k odpoledni, kdy jsem si v klidu prohlédla všechna vystavená morčata, pofotila je a pěkně pohovořila s dalšími chovateli. 

Nicméně zpět k Bezince (Oriela Ebony) a samotné výstavě v Benešově nad Ploučnicí, kde se morčata posuzovala prvně. Průběh výstavy byl velice příjemný, účast přihlášených zvířat a zástupců plemen byla hojná, a tak bylo na co koukat. Všichni zúčastnění byli, myslím si, s uspořádáním výstavy spokojeni, a tak se asi v benešovském kulturním domě opět uvidíme ;).

Co se pak našich výsledků týká, tentokrát jsme si s Bezulkou odnesly hodnocení s 94,5 body a kartička čekatele šampiona nám tedy utekla opravdu o kousíček. Ale tak nemůže se dařit stále a nám stačí, když "kape" ;).

Ještě jednou moc děkuji Katce z chs Z Leprikónu a Gábině z chs Nathalis za příjemnou společnost, za "logistiku" všeho druhu a těším se opět na další shledání.

Tímto jsme pro letošní, pro nás chovatelsky vyjímečně krátký, rok výstavní snažení uzavřeli a uvidíme, kam a s kým se vypravíme v roce příštím ...

Jestliže byste se rádi podívali i na nějaké obrázky z výstavy, jukněte na rajče ...

 


Oriela Ebony

94,5b

(Standard A)