13. Speciální výstava morčat Toulcův Dvůr, Praha 16. - 19.8.2012

19.08.2012 20:32

Rok se s rokem sešel a na pořadu léta byla opět morčecí speciálka v Toulcově Dvoře. Jelikož jsem toho času v Kanadě a má morčata jsou na hlídání v  různých chovatelských stanicích a u dalších milovníků zvířátek, kteří tak ochotně nabídli svoji pomoc a "jozefcheeka" se na šest měsíců ujali (ZA COŽ MUSÍM OPĚT VŠEM PODĚKOVAT!), výstavy se zúčastnila jak jinak než naše Rozinka (Palaé min Salma), ale tentokrát s morčecí partičkou Katky Poustkové z chs Z Leprikónu, jež byla jednou z těch, co část mého morčečenstva "vyfasovali".

Katčina výprava výprava byla v celku úspěšná, její svěřenci si někteří vydobili své kartičky, někteří dosáhli už na šampiona a někteří byli zaregistrováni, ale na Rozinku se tentokrát ničeho nedostalo, z výstavy odjela "nedoceněna" s hodnocením 94b. Nicméně konkurence byla veliká a zahraniční posuzovatelé, prý, přísní, takže jsem i tak na holčičku a její umístění hrdá :). Hlavní však je, že tu náročnou "čtyřdeňovku" přečkala bez újmy.

Ale co je hlavní, Rozi se po výstavě přestěhovala do chs Bamboo, kde se pokusí o další malé černé morčecí kuličky, tentokrát s krasavcem Doubkem z Leprikónu (také dostal hodnocení 94b), který právě působí v této chs.

Tímto bych chtěla poděkovat Katce za opatrování, převoz a vystavení Rozinky a pak Milanovi za její vyzvednutí a opatrování během krytí!

Já zatím budu vymýšlet, kam se podíváme příště a možná zkusím vytáhnout i Bezinku - uvidíme, jestli a jak se bude líbit ... :).

 

 

Palaé min Salma
94b

(Standard A)