3rd Winter Double Cavy Show Toulcův dvůr, Praha 9.1.2016

09.01.2016 22:55

Výstavní sezónu roku 2016 jsme začali v pražském Toulcově dvoře, kde se konala již 3. Winter Double Cavy Show, při níž Jozefcheeci nemohli chybět. Do předváděcích boxů a pod ruce posuzovatelů byli tentokrát vysláni naši nováčci - Gábinka (GHÁBBA Jampadampa - soutěžila v Adultech) a Baltazar (ZIPPY Green Garden - soutěžil ve třídě Baby).

Bohužel Gábince se přes den spustila rýma, kterou jsme někde schrastili a v pátek o ní ještě nebyly ani památky, a tak naše reprezentantka byla posouzena pouze jednou, kdy dostala 95,5b (trošku mi spadla i na váze, pravděpodobně předzvěst nachlazení ...) a při dalším kole posudku byla kvůli rýmě a pro nevýstavní kondici již diskvalifikována. Doma jsem samozřejmě hned začala nudle z nosu řešit a snažíme se nachlazení zažehnat.

Baltazar byl však zdráv jako řípa a moc mile mne překvapil, protože jsem si po jeho premiéře na výstavě odpoledne vyzvedla na "bejbíka" moc pěkné posudky s 96 body a čekaly tam na mne i jeho první dvě karty čekatele šampiona :)

Letošní výstavní start se nám tedy povedl tak nějak napůl. Namísto pokusu o úspěch Gábinky jsme si někde vysloužili rýmu, ale zachránil nás Baltazar, tak z toho moc těžkou hlavu nemáme - hlavně, ať jsou už nudle pryč a zkusíme to zase příště ... ;)

 

Ghábba Jampadampa
95,5b a disk.

Zippy Green Garden
96b a 96b

(Standard A)