4. Výstava morčat, Benešov nad Ploučnicí 8.11.2015

08.11.2015 23:34

Jsou to již čtyři roky, co se v Benešově nad Ploučnicí na podzim každoročně objevují morčata a kam se jejich nadšenci pravidelně sjíždějí, aby "změřili svoje chovatelské síly" na poli výstavním. Jozefcheeci měli to štěstí a naši reprezentanti byli již u první benešovské výstavy a až na jednu vyjímku jsme tomuto morčatářskému eventu rok co rok věrni. A tak se tam letos Jozefcheek objevil už potřetí.

Tentokrát jsem však sama jet na tuto severočeskou výstavu nemohla, ale mezi Pražáky se našel David a Waldemara (OSVALD de Calemona) ochotně ke své neskutečně početné, převážně aguti, grupě DaMi přibalil a za mne vystavil.

Walda se tak dostal pod ruce německé posuzovatelky Saskii Köhler, chovatelce amerických crestedů!, a krásně mne svým posudkem a pochvalou překvapil a hlavně moc potěšil :) Vysloužil si totiž pěkných 96b (přihodili jsme další CAC do "grandsbírky" ;)) a čestnou cenu NEJLEPŠÍ AMERICKÝ CRESTED!!!

Jsem na kluka hrdá a to vám povídám, že jestli on střílí slepejma, tak ho roztrhnu!!! :D

A ještě připojím velké poděkování Davidovi za jeho nadšení a ochotu a samozřejmě také gratuluji k velkému úspěchu vystavených představitelů jeho chovu - JEN TAK DÁL! :)

 

Osvald de Calemona
96b

(Standard A)